Klauzula informacyjna ogólna

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Ocean-Cross Sp. z o.o. Bogucin, ul. Helikopterowa 9-11, 62-006 Kobylnica NIP: 777-23-04-092 zwany dalej: „Administratorem”.

Możesz skontaktować się z nami korzystając z formularza kontaktowego na stronie sklepu lub prześlij swoje zapytanie na adres pocztowy naszej siedziby.

  1. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umożliwienie Ci zawarcie umowy pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek akceptacji Regulaminu a wraz z nim Polityki Prywatności i Polityki Cookies, dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne. Ostatecznym celem zawarcia Umowy jest zakup asortymentu oferowanego przez Ocean Cross Sp. z o.o.
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.
  3. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
  4. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres trwania Twoich praw, które nabyłeś w związku z zawarciem Umowy – terminy te normują przepisy prawa obowiązującego w Polsce.
  5. Administrator przekaże Twoje dane wyłącznie odbiorcom zajmującym się dostarczaniem zakupionych przez Ciebie towarów. Ty sam wybierzesz sposób dostawy.
  6. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  7. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Używamy jedynie plików cookies, ale to już wiesz bo czytałeś regulamin.

 

Produkt dnia
Sahara
Sahara
3 590,00 zł
Bestsellery
Grill kempingowy
Grill kempingowy
190,00 zł
szt.
Markiza 200
Markiza 200
850,00 zł
szt.
Nomade Minivan
Nomade Minivan
1 290,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl