Dlaczego namiot dachowy warto kupić u nas?

JAKOŚĆ
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Ocean Cross GmbH Osnabrück‎. Firma Ocean Cross to przede wszystkim niemiecka solidność. Produkcja naszych namiotów dachowych odbywa się w Chinach, ale każdorazowo osobiście przed wysyłką do Europy je sprawdzamy- staranność wykonania jest naszym priorytetem. W naszych namiotach dachowych stosujemy najwyższej jakości materiały : zamki SBS , tkanina ripstop -bawełna o gramaturze 280 – zapobiega rozdarciom, zawiasy ze stali nierdzewnej, podłoga Honeycomb Base (plaster miodu)- doskonale izoluje, stelaż ocieplony, dodatkowe okna w dachu.Namioty dachowe w twardej obudowie wykonane są z włókna szklanego ręcznie nakładanego. Namioty nasze mają homologację -uznane za bezpieczne i dopuszczone do sprzedaży przez TÜV

DOŚWIADCZENIE
Namioty dachowe budujemy już prawie 30 lat. Od 10 lat sprzedajemy komercyjnie swoje produkty na rynku Europy zachodniej , a od 3 lat również na terenie Polski i Europy południowo-wschodniej . Firma Ocean –Cross jest liderem sprzedaży w Niemczech.

ROZWÓJ
Co roku wprowadzamy innowacje w naszych produktach i poszerzamy nasza ofertę

TOWAR W MAGAZYNIE
U nas namioty dachowe dostępne są cały rok. Jeżeli są braki pojedynczych modeli ze względu na duże zainteresowanie to tylko chwilowe. Nie musisz zamawiać jesienią by otrzymać swój namiot wiosną.

SALON WYSTAWIENNICZY
W Bogucinie k. Poznania mamy salon wystawienniczy, a w nim większość naszych modeli namiotów dachowych. Można do nas przyjechać wypróbować, położyć się w namiocie, przetestować otwieranie i zamykanie. Można nas tez spotkać w Polsce na targach związanych z caravaningiem. Fachowo doradzamy naszym klientom, bo sami od lat podróżujemy z namiotami dachowymi.

SERWIS
Oferujemy bardzo sprawny serwis gwarancyjny jak i wieloletnią obsługę pogwarancyjną. Posiadamy magazyn części zamiennych, zawsze chętnie pomagamy naszym klientom rozwiązywać ewentualne problemy.

STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY
Kilku czołowych producentów namiotów dachowych w Europie – w tym i my- zostało poproszonych o udostępnienie swoich produktów do przetestowania przez niemiecki magazyn Explore. Dostaliśmy specjalne wyróżnienie za stosunek jakości do ceny.